راز ماندگاری بوی عطر چیست؟

ماندگاری-عطر
54 / 100

۱ هنگام امتحان کردن عطر برای خرید آن را روی پوست یا لباس خود زده ده دقیقه صبر کنید و بعد آن را استشمام کنید رایحه اصلی آن را حس کنید.

۲ شیشه عطر را در محل گرم و همچنین زیر نور آفتاب قرار ندهید چون تابش آفتاب و گرم شدن باعث تغییر رایحه می شود بهتر است آن را در جعبه و در محل خنک و تاریک نگهداری کنید.

۳ بهترین عطرها را هم تمام روز دوام نمی اورند و باید هر ۳ یا ۴ ساعت یک بار تجدید شود.

۴ بهتر است از عطری که در روز استفاده میکنید با عطری که در شب استفاده می کنید متفاوت باشد.

۵ رشته های چرب را بیشتر نگه می دارد بنابراین روی قسمت های نبض دار قبل از عطر زدن وازلین بمالید.

۶ اگر می خواهید ماندگاری عطر تان بیشتر شود آنها را در حمام یا دستشویی یا جای گرم نگهداری نکنید گرما رطوبت و نور موجب شکسته شدن مولکول های عطر و کم شدن کیفیت و ماندگاری آن می‌شود در عوض آنها را در جای خنک و خشک مثل میز آرایش خود نگهداری کنید.

۷ بعد از اسپری کردن عطر روی مچ دان آن را تر نکنید اگر مچ ها را به هم بمالید موجب از بین رفتن سریعتره عطر و تبخیر آن می شود.

۸ قسمت های گرم و نبض دار نت آن را مورد هدف اسپری قرار دهید. قسمت های مهم شامل مچ دست، روی گردن، آرنج ،پشت زانو ،بر روی قوزک پاست.

۹ سطح کمد لباس های تان را با دستمال کاغذی پر کرده و سپس روی آن را معطل کنید اینگونه لباس های شما همیشه خوشبو خواهند بود و با یک صابون خوشبو را در دستمال کاغذی پیچیده و به همراه لباس های درون کمد لباس های تان قرار دهید تا همیشه خوشبو باشد.

۱۰ قبل از عطر زدن حمام کنید پوست اگر مرطوب باشد عطر بیشتری جذب می کند پس اگر شب حمام می کنید دانید که اگر عطر بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت چون صبح پوستتان خشک میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید و مشاوره